1.jpg
2.jpg
Přihláška na zpívání 21.11. 2020
Vstupné 500 Kč se platí až na místě 

Děkujeme a těšíme se nashledanou

Milí přátelé,

ráda bych s Vámi sdílela informaci o připravovaném cyklu Práce se sny, který je koncipovaný jako dlouhodobý kurz (16 setkání). Lektorem je Lukáš Karas, kterého znám pracovně i osobně, a kterého doporučuji jako vynikajícího odborníka na jungiánskou psychologii, mytologii a filosofií inspirovanou psychoterapii (Herakleitos, Schopenhauer, Nietsche) a zároveň jako velmi lidského a vřelého průvodce utrpením, pod nímž v každém člověku svým laskavým a jemu zcela přirozeným způsobem vidí ryzí dobro. Požádala jsem Lukáše, aby kurz, který jinak obvykle probíhá v Plzni a v Praze, pro nás laskavě uspořádal v Českých Budějovicích. Řekl ano!

 

Pro představu o Lukášově práci a také, abyste ho mohli “nacítit”, vkládám odkaz na jeho přednášku o symbolice hada. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7SEyB8uHOL4


Cituji z Lukášovy pozvánky do kurzu: 

  • Cílem je vytvořit soudržnou skupinu setkávající se jednou týdně na dvě hodiny, v jejímž kruhu budeme pracovat se sny, porozumíme jejich významu, poodhalíme skrytý život duše a podpoříme osobní růst.

  • Abychom získali hlubší vhled do podstaty snů, vezmeme si na pomoc psychologický rozbor pohádek a studium mytologie.

  • Součástí semináře bude úvod do jungovské analytické psychologie a transpersonální psychologie. Perspektivou hlubinné psychologie osvětlíme vztah šamanismu a snů, přiblížíme si práci se sny v tibetském buddhismu a dotkneme se psychomagie Alejandra Jodorowského. 

  • Budeme pracovat s vlastními sny.

  • Pokusíme se vytvořit prostředí vzájemné blízkosti a důvěry.

Kurz práce se sny - České Budějovice.jpg

O lektorovi:

Lukáš Karas vede kurz práce se sny nazvaný Hypnos a kurz archetypální psychologie Panteon duše. Organizuje projekt Anima Mundi. Provozuje terapeutickou praxi a nabízí poradenství při práci se sny. Dlouhodobě se zajímá o mytologii, hlubinnou psychologii, mimořádné stavy vědomí, umění a pohádky. Ve svých přednáškách využívá poznatky z těchto různorodých oblastí, aby se pokusil předložit mapu psychické vnitřní skutečnosti. Během let jako terapeut, kdy pracoval například v centru pro drogově závislé, dospěl k závěru, že práce se sny může být tou nejrychlejší cestou k duševnímu rozvoji.

 

Program kurzu

 

  1. hodina – Sny a naši předci 

  2. hodina – Bytostné Já

  3. hodina – Archetypy 

  4. hodina – Komplexy 

  5. hodina – Energetika duše

  6. hodina – Persona a stín

  7. hodina – Anima

  8. hodina – Animus 

  9. hodina – Archetyp dítěte 

10. hodina – Zvířata ve snech

11. hodina – Otcovský komplex u žen

12. hodina – Mateřský komplex u mužů

13. hodina – Coex systémy a bazální perinatální matrice

14. hodina – Tibetská jóga snů a spánku

15. hodina – Psychomagie

16. hodina – Práce se sny a šamanismus

 

Termíny kurzu:

Kurz bude probíhat jednou týdně po dobu čtyř měsíců vždy ve čtvrtek od 18:00 hod - 20:00 hod v centru Českých Budějovic, místo konání bude upřesněno. Začít bychom měli ve čtvrtek 8.10., poslední setkání vychází na 4.2 2021.

 

Cena kurzu:

8200 Kč za osobu

 

Přihlášky, platba, storno:

Místo na kurzu máte rezervované po zaslání mailu na lkskrs@seznam.cz a úhradě zálohy 3000 Kč převodem na účet 1140250022/3030, do textu pro příjemce prosím zadejte "Kurz práce se sny ČB". V mailu zašlete své jméno a přijmení (případně telefonní číslo) a datum odeslání zálohy. Po zaslání mailu budete zapsáni do seznamu účastníků. Záloha je vratná v plné výši do 2 týdnů před zahájením kurzu, do 1 týdne před zahájením storno 50%, poté je záloha nevratná, neseženete-li náhradníka. Zbývající částka bude doplacena na místě.

 

Dotazy rád zodpoví Lukáš: lkskrs@seznam.cz, tel 733 439 441

Můžete napsat nebo zavolat Vlaďce: vladka.markova@gmail.com, tel. 606 242 630, www.artekruhy.cz