top of page
IMG_3598_edited.jpg
MALOVÁNÍ V TICHU
Chcete pro sebe využít léčivé účinky arteterapie, ale na mluvení se zatím necítíte

Sejdeme se v ateliéru, je nás málo, nejvýš čtyři nebo pět, neznáme se. Odložíte si kabát, posadíte se na místo a připravíte si pomůcky. Vše potřebné si přinášíte z domova: vodovky, kelímek na vodu, podložku, čtvrtky, hadr. Krátce vás přivítám a představím se, vy se však před ostatními představovat nebudete. Budeme malovat pohádku, pořekadlo nebo téma, které souvisí s ročním obobím. Můžete si také zvolit své vlastní téma. Budu vám celou dobu k dispozici ve vedlejší místnosti, můžete se přijít poradit, popovídat si o obrázku. Můžete kdykoli bez vysvětlení odejít. Setkání trvá dvě hodiny a stojí 300 Kč, platí se předem převodem na účet. Potvrzení o zaplacení obdržíte emailem.

​Můžete přijít jednou nebo víckrát. Podle svého uvážení, pokud se vám bude v ateliéru líbit, se časem můžete přidat k nově vypsané skupině nebo využít samostatné konzultace. A nebo ne, jak budete potřebovat.

 

"Kreativita je schopnost souhrnně se vyjádřit, umět komunikovat o tom, co nás v dané situaci napadá. Je to také schopnost přetvářet životní situace. Samozřejmě, že jsou věci, které prostě musíme přijímat, ale také se ptáme, jestli bychom něco mohli zlepšit nebo změnit. Nejde tedy o kreativitu tvůrčích velikánů, ale o všední kreativitu, o to, abychom s životem zacházeli vynalézavě, abychom měli zájem a chuť měnit to, co se jeví jako dané."

— Verena Kast

bottom of page